Dieta kopenhaska Katowice

Stosowanie diety kopenhaskiej

W internecie znajduje się sporo jadłospisów diety kopenhaskiej, w dużej mierze są one nie pozbawione wad, co może unicestwić całkowity trud odchudzania. Dieta kopenhaska to rzeczowy jadłospis na trzynaście dni, który musi być bezwzględnie przestrzegany. W diecie kopenhaskiej wykluczone jest absolutnie jedzenie wszelkiego typu alkoholu, słodyczy a przy tym towarów zbożowych. Przy czym obowiązują zasadnicze godziny dań. Znośne są zaledwie malutkie odchylenia od tych wskazań.
W zależności od wymagań, będziemy mogli wymieniać potrawy z obiadu oraz kolacji, aczkolwiek tylko i wyłącznie w ramach tej samej doby. Każda inna zamiana, lub co gorsza podjadanie między posiłkami, czy też dodawanie potraw do jadłospisu, jest bezwzględnie wzbronione a także powoduje konieczność powtórnego przystąpienia do diety a także rozpoczęcia jej od początku. Jednakże pojawia się tu poważne ograniczenie nie wolno jednak zrobić tego wcześniej aniżeli po upływie przynajmniej trzech miesięcy.
Przy używaniu diety kopenhaskiej musi się pić każdego dnia przynajmniej półtora litra niegazowanej wody mineralnej. A po ukończeniu tej diety doskonale jest zacząć stosować dietę niskokaloryczną. Dopuści to uniknąć prawdopodobnego efektu jojo. W wypadku diety kopenhaskiej ewentualność jej ponowienia występuje dopiero po dwóch latach. Dieta kopenhaska jest dietą nieco restrykcyjną. Jej walorem jest to, że szybko pomaga pozbyć się kilogramów. Skazą – owocowanie skutków ubocznych. Warto mieć na uwadze to, iż dieta kopenhaska jest niskokaloryczna, a przy tym uboga w składniki mineralne a także witaminy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.